تماس تلفنی با بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران
انتخاب زبان :
Phone call to the Central Veterinary Hospital
Select language
Central Veterinary Hospital of Tehran

بخش پت شاپ بیمارستان دامپزشکی مرکزی

بیمارستان دامپزشکی مرکزی

حفظ سلامت و بهداشت حیوانات خانگی تنها با مراجعه به دامپزشک ایجاد و حفظ نمی گردد حیوانات همدم ما نیاز دارند تا از محصولاتی استاندارد استفاده نمایند تا خدای نکرده مبتلا به بیماری نشوند . ما در بیمارستان مرکزی تهران تلاش گسترده ای انجام داده ایم تا بتوانیم بر روی تک تک محصولاتی که در فروشگاه بیمارستان ارائه می نمائیم، ضمانت اصالت و کیفیت داشته باشیم. از این رو و در شرایطی که بخشهای درمانی بیمارستانمان با موارد متعدد اختلال و آسیب های داخلی در اثر استفاده از غذا ها یا محصولات تقلبی روبرو هستند. ما به گلچین کردن محصولاتی که در فروشگاهمان ارائه می دهیم پرداخته و می توانیم با قاطعیت تضمین دهیم تمامی محصولات عرضه شدمان اصل و عاری از هرگونه اثرات مضر جانبی می باشد. ما تلاش کرده ایم تا با نیاز سنجی از مراجعین و همچنین بیمارانمان طیف گستره دای از غذاهای روزانه و درمانی، مکمل ها و محصولات تشویقی، بهداشتی و… ملزومات حیوانات را از معتبر ترین برند های داخلی و خارجی گرد هم آوریم و با قیمتی عادلانه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم همچنین جهت رفاه حال شما، امکان سفارش تلفنی، آنلاین و ارسال به درب منزل نیز مهیا است.
بخش پت شاپ بیمارستان دامپزشکی مرکزی

بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران

ویدئوهای بخش

هیچ ویدئویی وجود نداره

سوالات متداول

آیا جهت خرید از پت شاپ نیاز به مراجعه حضوری داریم؟
خیر. شما میتوانید به صورت تلفنی سفارش خود را اعلام و آن را در محل مورد نظر خود دریافت نمایید.
چنانچه سفارشی داشته باشیم که در پت شاپ موجود نباشد شما برای یافتن آن به ما کمک میکنید؟
بله. پت شاپ بیمارستان تمام تلاش خود را در جهت تامین کلیه احتیاجات دلبند شما حتی آن ها که در فروشگاه خود موجود نباشند کمک خواهد نمود.
آیا غذاهای درمانی در فروشگاه بیمارستان موجود است؟
بله. طیف وسیعی از غذاهای درمانی از برندهای معتبر در دسترس شماست.
آیا کیفیت محصولات موجود در پت شاپ مورد تایید شما می باشد؟
به طور قطع کیفیت محصول در اثربخشی آن نقش تعیین کننده ای دارد. از این رو ما در زمینه خرید کلیه ملزومات حیوانات خانگی به چند امر توجه ویژه ای می کنیم از جمله اصالت کالا، تاریخ تولید و انقضا و سابقه کارخانه تولیدکننده. بنابراین می توان با خیال راحت از کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه ما اطمینان داشته باشید.
آیا غذاهای درمانی نیاز به نسخه دامپزشک دارد؟
بله. عموما برای تهیه غذاهای درمانی به خصوص برای زمانی که اولین بار بخواهید آن را به پت خود بدهید نیاز به ارائه نسخه دامپزشک را دارید.
آیا مکمل های تغذیه ای هم در پت شاپ به فروش می رسند؟
بله. این ترکیبات چون مستقیما به عنوان دارو محسوب نمی شوند، از فروشگاه قابل تهیه اند.
آیا محصولات ساخت داخل کشور مورد تایید شما می باشند؟
ما تنها ارائه دهنده محصولاتی می باشیم که از کیفیت و سابقه تولیدکننده های آن اطلاع کامل داشته باشیم. از این بابت هر محصولی که در فروشگاه ما ارائه می گردد را می توانید بدون هر گونه نگرانی مورد استفاده قرار دهید.
no post select