تماس تلفنی با بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران
انتخاب زبان :
انتخاب زبان :

بخش آرایشگاه و شست و شو حیوانات

(Central Veterinary Hospital)

یکی از خدمات بیمارستان به دلبند شما، آرایش و شستشوی آن ها می باشد. شستشوی پت ها در خانه ممکن است دشوار باشد، از این رو بیمارستان با فراهم آوردن فضایی مناسب و امکانات مورد نیاز می تواند بهترین خدمات را در این زمینه به شما و پت تان ارائه نماید. آرایشگر باتجربه بیمارستان که سال هاست به این کار اشتغال دارد، بدون استفاده از آرام بخشی و بیهوشی، دلبند عزیز شما را به مدل دلخواهتان آرایش خواهد کرد. همچنین در صورتی که نیاز باشد اقدامات بهداشتی دیگری چون کوتاهی ناخن ها، تخلیه کیسه معقدی و مسواک دندان ها نیز در آرایشگاه صورت خواهد پذیرفت. علاوه بر شستشوی معمولی، شستشو با شامپوهای خاص جهت درمان نیز در آرایشگاه ما انجام می پذیرد زیرا ممکن است به دلیل تفاوت نحوه استفاده از شامپوهای درمانی، این کار به تنهایی برای شما در منزل مقدور نباشد.
بخش آرایشگاه و شست و شو حیوانات

بخش آرایشگاه و شست و شو حیوانات

بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران

همچنین جهت حفظ بهداشت و سلامتی دلبند شما، بعد از انجام هر آرایش، کلیه وسایل مورد استفاده، میز و سطوح تماس به طور کامل ضدعفونی می گردند و هیچ وسیله مشترکی نظیر حوله برای مراجعین استفاده نمی گردد.

با توجه به اینکه زمان آرایش هر نژاد می تواند متفاوت باشد، جهت به حداقل رسیدن انتظار برای آرایش، می بایست پیش از حضور در آرایشگاه، از پذیرش بیمارستان وقت خود را رزرو نمایید.

سوالات متداول

هر چه توله از سن پایین تر به آرایشگاه برود انجام این کار در بزرگسالی برایش راحت تر است. از این رو بهتر است بعد از واکسیناسیون و در حدود سن 12-16 هفتگی اولین آرایش برای هر پت انجام پذیرد.
برای حیواناتی که موهای لخت ندارند نظیر پودل، تریر و بیچون توصیه می شود هر4 تا 6 هفته یکبار و برای نژادهایی که موهای لخت دارند نظیر کولی، لابرادور و ژرمن شپرد، هر6 تا 8 هفته.
سگ ها به شدت نسبت به استرس سرپرست خود آگاه می شوند. چنانچه خود شما نسبت به انجام عملیات در آرایش و شستشو آرامش داشته باشید، این آرامش به آن ها نیز منتقل می گردد و استرس کمتری را تجربه خواهند کرد.
این کار بسته به سرویسی که به دلبند شما ارائه می گردد، زمان متفاوتی را می طلبد اما معمولا چنانچه آرایش و شستشو توامان انجام می پذیرد چیزی نزدیک به یک ساعت و نیم زمان نیاز دارد.
خیر. در آرایشگاه بیمارستان مرکزی این امور بدون آرام بخشی انجام می پذیرند.
بله. طبیعتا در حین آرایش و شستشو، آرایشگر این مورد را تشخیص خواهد داد و جهت مشاوره و درمان شما را به بخش های درمانی بیمارستان ارجاع خواهد داد.
بله. شما می توانید در تمام زمان آرایش و شستشو در کنار دلبندتان باشید.
بله. شما می توانید بدین منظور با پذیرش بیمارستان تماس بگیرید.