تماس تلفنی با بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران
انتخاب زبان :
Phone call to the Central Veterinary Hospital
Select language
Central Veterinary Hospital of Tehran

درباره بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران

بیمارستان دامپزشکی مرکزی پیش از شروع فعالیت در تهران و در قالب کلینیک تخصصی کلیه حیوانات در سال 1388 فعالیت خود را آغاز نمود. هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه خدمات تخصصی بر اساس وجدان کاری بود که تا امروز نیز بر همان هدف تاکید دارد.

اهداف بیمارستان

بهبود کیفیت خدمات

بدین منظور تلاش کلیه اعضاء بر این است تا بتوانند با تامین آخرین تجهیزات تشخیصی و درمانی و گرد آوری بهترین متخصصان کشور در کنار یکدیگر بتوانند کیفیت خدمات ارائه شده خود را بهبود بخشند. همچنین ما به طور مستمر درحال برنامه ریزی برای ارتقاء سطح بهداشتی و مراقبتی از بیماران خود می باشیم.

تقویت ارزش آفرینی برای دامپزشکی در کشور

با توجه به عدم شناخت کافی در بین آحاد جامعه با رشته دامپزشکی، یکی از اهداف بیمارستان شناساندن بیشتر این رشته مهم به مردم و مسئولین می باشد.ما تلاش داریم تا با ارائه خدمات پشرفته و صادقانه و درمان بیماران دشوار و پیچیده، توان و پتانسیل دامپزشکان کشور را نمایان کنیم و برای این رشته بسیار مهم تولید ارزش نمائیم.

تقویت منابع مالی و سازمانی

از آنجا که تقویت توان مالی بیمارستان می تواند منجر به افزایش بهره وری و افزایش قدرت تامین تجهیزاتمورد نیاز گردد.تلاش داریم تا با بهبود مدیریت بهینه سازی منابع مالی از منظر هزینه – درآمد و بهبود حفظ و نگهداری سرمایه های بیمارستان به تقویت منابع مالی و سازمانی بیمارستان دست می یابیم.

ارتقا سطح رضایتمندی

مدیران بیمارستان معتقدند جلب رضایت مراجعین و همکاران شاغل در بیمارستان در رسیدن به نتایج برنامه ریزی شده بسیار موثر است. از این رو شرایط رضایتمندی یکی از اهداف دیگری است که در جهت نیل بر آن به شدت تلاش خواهیم کرد.

پزشکان بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران

ریاست بیمارستان
معاونت بیمارستان
پزشکان بخش جراحی
پزشکان بخش ارتز و پروتز

سایر بخش های بیمارستان

عرضه غذای سگ، گربه و لوازم حیوانات خانگی از برندهای معتبر

مرکز تهیه داروها ، واکسن ها و مکمل های دارویی حیوانات خانگی

اتاق بحث و تبادل نظر و طرح سوالات متداول

پنل جامع برای درج آگهی و یافتن حیوانات گمشده