تماس تلفنی با بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران
انتخاب زبان :
انتخاب زبان :

بخش داروخانه بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران

(Central Veterinary Hospital)

همواره دسترسی به دارو جهت درمان پت ها یکی از دغدغه های سرپرستان آنها بوده است. مشکلاتی نظیر عدم نسخه پیچی داروهای انسانی برای حیوانات خانگی، عدم در دسترس بودن داروهای دامپزشکی مورد نیاز و غیرقابل اعتماد بودن اصالت داروها می تواند باعث نگرانی و سرگردانی بسیاری از مردم شود. ما با شناسایی این مشکلات تمامی سعی خود را نموده ایم تا داروخانه بیمارستان کلیه مایحتاج دارویی دلبندان شما را فراهم آورد تا توانسته باشیم یکی از دغدغه های شما را کم کنیم. کلیه داروهای مورد نیاز برای بیماری های رایج و همینطور بیماری های نادر حیوانات خانگی در داروخانه بیمارستان قابل دسترس می باشد. این داروها از بهترین و مطمئن ترین منابع موجود تامین و می تواند در درمان بیماری ها کاملا موثر باشد. همچنین در مواردی که پت شما نیاز به داروی خاصی داشته باشد که فراهم نمودن آن دشوار و یا غیرممکن باشد، همکاران ما در داروخانه نهایت تلاش خود را انجام خواهند داد تا آن را برای درمان دلبند شما تهیه کنند.

بخش داروخانه بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران

بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران

سوالات متداول

ما از 9 صبح تا 10 شب در داروخانه حضور داریم و به خدمت رسانی میپردازیم.
طیف گسترده ای از داروهایی که در دامپزشکی حیوانات خانگی مصرفی می شوند، داروهایی هستند که در طب درمانی نیز کاربرد دارند. بخش دیگری از داروها نیز صرفا در دامپزشکی مصرف می شوند. از این رو، داروخانه بیمارستان هم داروهای انسانی و هم حیوانی را در کنار یکدیگر دارد.
همانند طب انسانی برخی داروها را می توان بدون نسخه تهیه کرد، اما بخش قابل توجهی از داروها تنها با تجویز دامپزشک و با ارائه نسخه قابل فروش هستند.
بله. ما کلیه نسخه های دارویی همکاران دامپزشک را ارائه مینماییم.
بله. بدین منظور می بایست نسخه دامپزشک برای مسئول فنی داروخانه ارسال شود و سپس مراحل ارسال آن انجام خواهد پذیرفت.
بله. با توجه به نوع دارو و شرایط نگهداری آن، بیمارستان به ذخیره داروهای خود در انبار، یخچال یا قفسه می نماید و در در این موارد جای هیچگونه نگرانی نیست.
خیر. این امر توسط شرکت های مجاز پخش دارو و فرآورده ای بیولوژیِک انجام می گردد.
بله. طیف وسیعی از بهترین داروها و مکمل های درمانی را می توانید از داروخانه بیمارستان دریافت نمایید.