بیمارستان دامپزشکی مرکزی پیش از شروع فعالیت در تهران، و  در قالب کلینیک تخصصی کلیه حیوانات در سال 1388 فعالیت خود را آغاز نمود . هدف از تأسیس این مجموعه ارائه خدمات تخصصی بر اساس وجدان کاری بود که تا امروز نیز بر همان هدف تأکید دارد . اقدامات صورت پذیرفته در این مرکز منجر به برگزیده شدن آن به عنوان مرکز درمانی نمونه استان البرز در سال 1390 و تقدیر از آن توسط مسؤولین دامپزشکی کشور گردید .در سال 1391 و با توجه به احساس نیاز در ارائه خدمات جامع تر ، کلینیک اقدام به ارتقاء سطح خدمات دهی خود نموده وبا سامان دهی بخش های مورد نیاز،بیمارستان تخصصی مرکزی کرج شکل گرفت. بیمارستان مرکزی کرج مفتخر به خدمت رسانی به حیوانات آسیب دیده بی سرپرست و همکاری نزدیک با NGO های حامی حیوانات می باشد.از این رو این مرکز در سال 1392 به انتخاب ”دیده بان حقوق حیوانات” فعالترین مرکز دامپزشکی کشور در زمینه حقوق حیوانات برگزیده شد و تندیس  خرس قهوه ای را از آن خود کرد . همچنین موفقیت های گسترده این مرکز  در درمان حیات وحش ارجاع شده از سازمان حفاظت محیط زیست باعث برگزیده شدن بیمارستان و آزمایشگاه آن به عنوان مرکز معتمد سازمان حفاظت از  محیط زیست گردید که برگ زرین دیگری در مجموع افتخارات این بیمارستان می باشد .
همچنین در سال 1393 ودر مراسم انتخاب دامپزشک نمونه کشور یکی از همکاران بیمارستان به این افتخار نائل آمدند.
بیمارستان مرکزی در مهرماه سال 1394، و با اندوخته ای از تجربیات پیشین،محل فعالیت خود را به تهران منتقل نمود و تلاش دارد طرحی نوین در خدمات دامپزشکی دامهای کوچک کشور ایجاد نماید.
این بیمارستان دارای بخشهای تشخیصی و درمانی مختلفی است که از آن جمله می توان به بخشهای داخلی ،جراحی، تصویربرداری تشخیصی (رادیوگرافی دیجیتال، سونوگرافی) دندانپزشکی، معاینه پرندگان، آزمایشگاه، داروخانه، بستری . پانسیون اشاره نمود.
دامپزشکان حاضر در این مجمومه جزو مجرب ترین متخصصین کشور بوده و به صورت شبانه روزی در آن مشغول خدمات دهی به بیماران ارجاعی به بیمارستان می باشند.

 

 

 

كليه حقوق مادي و معنوي مطالب اين سايت نزد بيمارستان دامپزشكي مركزي محفوظ بوده و درج مطالب اين سايت بدون كسب اجازه، داراي پيگرد مي باشد.

شبكه هاي اجتماعي:

 ما را در شبكه هاي اجتماعي دنبال كنيد:

 

تماس با ما

تهران – خیابان ولی عصر- چها راه پارک وی 

خیابان محمودیه – کوچه تیر – پلاک 36

  تلفن تماس: 8-22047257(021)

  ايميل:         info@cvhospital.ir

شما اینجا هستید: صفحه نخست درباره ما تاريخچه بيمارستان